Kdo jsme?

Něco málo o nás

IT Head

IT Head vznikl jako skupina šikovných nadšenců, dříve figurující pod jménem FerdGear jako skupina programátorů. Sešel se tým schopných lidí se znalostmi z několika oborů. Máme několikaleté zkušenosti z oblasti hardware i software. Od oprav telefonů po servis serveroven. Od vývoji obrázkových webů po složité management systémy.

Nabízíme celou řadu produktů a služeb. Všechny z nich dokážeme upravit komukoliv na míru. Nebojíme se žádného problému a nezalekneme se žádných potíží.

Známe oblast IT trhu. Víme moc dobře, že firmy i ostatní klienti mají často problém nejen s IT technikou, ale i s firmou, která má takové problémy řešit. Snažíme se vyvarovat nešvarů těchto firem, razíme si cestu rychlé odezvy a přímočaré komunikace. Naším cílem není vytvořit největší marži, ale dosáhnout nejvyšší spokojenosti našeho klienta. Snažíme se změnit pohled na problematiku, kterou řešíme.

Pokud máte i vy negativní zkušenost s nějakou naší konkurenční firmou, zkuste to s námi - u nás jste opravdu na prvním místě VY!

01.

ANALÝZA

Ze všeho nejdříve lokalizujeme problém, zjistíme nedostatky, či navrhneme zlepšení. Dopodrobna vysvětlíme pozadí našich tvrzení a zodpovíme jakékoliv vaše otázky.

02.

NÁVRH & KONCEPT

Na základě analýzy vytvoříme návrh a zpracujeme koncept. Po i několika iteracích, při kterých návrh s konceptem pendlují mezi vámi-námi a provádějí se všemožné úpravy schválíte finální návrh.

03.

REALIZACE

Po schválení návrhu a dokončení konceptu se začne zpracovávat konečná realizace - finální úpravy a kosmetické práce. Po dokončení a schválení klienta se označí zakázka za dokončenou.

NÁŠ TÝM

Naši zkušení a schopní pracovníci.

Jakub Fremund

Full-stack vývojář

Věnuji se softwaru i hardwaru jako full-stack developer. Starám se o chod naší firmy a potřeby mého týmu.

Naše reference.

Mrkněte se co nám napsali hezkého ostatní spokojení klienti. Rádi nás podpoříte? Napište nám!