Hardware

3D Tisk

Cokoliv z plastu

Technologie 3D tisku je nám každým dnem blíž a blíž. Výhody této technologie jsou obrovské a rozsáhlé. Jakýkoliv plastový výrobek lze dnes vytisknout na 3D tiskárně doma za pár hodin.

Zrychlujeme tempo i letitým staříkům, s moderními komponentami dokážeme vdechnout i starému stroji nový život a dodat svěží rychlost.

Nemocné, zavirované a zahlcené stroje dokážeme bezpečně vyčistit, bez ztráty dat - vše poctivě zálohujeme a náhradní disky případně klonujeme.

Opravujeme, servisujeme a udržujeme všechny druhy zařízení. Komplexní a složité opravy, které vyžadují pokročilou techniku a nástroje, řešíme přes smluvního dodavatele. Jednoduché, banální či rychlé opravy jsme schopni vyřešit i na místě, přímo u vás!

Ke všem kusům, které projdou pod našimi zlatými ručičkami, nabízíme zdarma nás vlastní speciální čistící a diagnostický program, který vám pomůže udržet zařízení svěží a plné života. V případě jakýchkoliv problémů vám náš program ulehčí kontakt a komunikaci s naším servisem.

Tvorba modelových návrhů na zakázku

Potřebujete specifickou plastovou součást nebo díl? Rádi byste se stali vlastníkem zajímavé sošky? Využili byste speciální druh plastového nástroje? Dokážeme namodelovat a vytisknout takřka cokoliv!

Kontaktujte nás

EAU DE COMBAT

Nejnovější výroba herní repliky. Plně funkční dodána i s falešnou, i přesto věrnou napodobeninou tekutiny - vody po holení.

Zjistěte více

Prošmejděte

Náš e-shop

Nabídka zobecněných projektů, výrobků 3D tisku a licencí k programům

Sortiment různého druhu a mnoha rozličných zaměření. Některé produkty jsou upravené a trochu zobecněné verze minulých (specializovaných) zakázek. Omrkněte naši nabídku a zjistěte, co vše jsme již vytvořili!

Navštívit e-shop

Chcete vědět víc?

Kontaktujte nás! Rádi si s vámi pohovoříme a vyjdeme vám vstříc.

Kontaktní cesty