Hardware

Servis počítačů

Opravy a údržba

Ať jde o problémy malé, nebo velké, vždy si poradíme a vše vyřešíme. Na starších zařízení vybíráme vhodné novější a rychlejší komponenty, poté provádíme i jejich montáž.

Zrychlujeme tempo i letitým staříkům, s moderními komponentami dokážeme vdechnout i starému stroji nový život a dodat svěží rychlost.

Nemocné, zavirované a zahlcené stroje dokážeme bezpečně vyčistit, bez ztráty dat - vše poctivě zálohujeme a náhradní disky případně klonujeme.

Opravujeme, servisujeme a udržujeme všechny druhy zařízení. Komplexní a složité opravy, které vyžadují pokročilou techniku a nástroje, řešíme přes smluvního dodavatele. Jednoduché, banální či rychlé opravy jsme schopni vyřešit i na místě, přímo u vás!

Ke všem kusům, které projdou pod našimi zlatými ručičkami, nabízíme zdarma nás vlastní speciální čistící a diagnostický program, který vám pomůže udržet zařízení svěží a plné života. V případě jakýchkoliv problémů vám náš program ulehčí kontakt a komunikaci s naším servisem.

01.

DIAGNOSTIKA

Najdeme příčinu problému na vašem zařízení, ať už jde o odumřelou komponentu, či nemocný systém. Navrhneme nejlepší řešení.

02.

LÉČBA

Stroj si vezmeme do parády, vyčistíme ho, vyměníme nefunkční vnitřnosti a dáme pořádně do pucu! Náš životabudič dokáže probudit i ty největší lenochy.

03.

ÚDRŽBA

Při správné údržbě dokáže i stařík sloužit spoustu dalších let. K nakopnutému stroji vám přibalíme i speciální program, který pohlídá životní funkce vašeho stroje.

Vyzkoušejte

HGuru

Zdarma k vyzkoušení na 30 dní!

Monitoruje životní funkce systému a hlásí možné problémy s výkonem. Při potížích nabídne přímý kontakt na servisní podporu IT Head.

Podrobnosti produktu

Chcete vědět víc?

Kontaktujte nás! Rádi si s vámi pohovoříme a vyjdeme vám vstříc.

Kontaktní cesty